نه بیشتر از توان ما

«نوروزنامه»

بامداد

مدرسه پیشنهاد کرده بود که اگه یه مبلغی پول بدیم نقاشی بچه‌ها رو مثل کارت تبریک برامون چاپ می‌کنن. موضوع نقاشی هم آزاد بود. اول به سرم زد با دخترم روی موضوع و نحوه اجراش کار کنم، عین موضوع آزاد نقاشی امتحان نهایی کلاس سومم که پدرم از چند هفته قبلش با من کار کرده بود. بعد دیدم چه کاریه. بذارم دخترم هم موضوع رو انتخاب کنه و هم بدون کمک و راهنمایی من نقاشی رو بکشه. بنابراین ازش خواستم اصلا در مورد ایده‌ش با من صحبت نکنه و منتظر کارت تبریکش موندم.

این همون نقاشیه که تقریبا هشت نه سال پیش تبدیل به کارت تبریک شد و امروز توی وبلاگمون منتشر میشه. دخترم من و برادرش رو کشیده بود پای سفره هفت‌سین. وقتی بهش گفتم این ایده چطوری به ذهنش رسیده گفت دلش می‌خواسته یکی از قشنگترین لحظه‌های زندگیش رو بکشه، کنار آدم‌هایی که دوستشون داره. به نظرم ما هم توی وبلاگ همین کار رو کردیم. هر کدوم از ما چیزی رو با شما به اشتراک گذاشتیم که یکی از عزیزانمون از یکی از عزیزترین لحظات زندگیمون برامون کشیده بود.

امیدوارم نوروز امسال، سالی پر از لحظات خوب برای همه‌مون باشه و اگه سخت هم شد، سختیش بیشتر از توان ما نباشه. سال نو مبارک.

11

3 نظر برای “نه بیشتر از توان ما

  1. عالی بود. اصلا این وبلاگ خیلی دوست داشتنیه. امیدوارم سال جدید پر از شادی و خبرهای خوب باشه برای همه بخصوص نویسنده های خوب این وبلاگ.

    پسندیده شده توسط 1 نفر

  2. سال نو شما هم مبارك، سال خوبي داشته باشين، چه ايده قشنگيه اين نوشته هاي نوروزي و اين نقاشي ، خيلي زيباست.
    تو فوق العاده اي.

    پسندیده شده توسط 1 نفر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.