منو یاری کن

«رضایت جنسی»

بعد از ظهر

اولین بار قبل از ازدواج عشق‌بازی کردم، می‌گم عشق‌بازی چون رابطه جنسی کاملی نبود و من خودم رو در اختیار عشق گذاشتم، چیزی بلد نبودم و حتی نمی‌دونستم بوسیدن چطوریه و اون یادم داد، اون تنم رو به من شناسوند و شاید توقعم رو از حس لذت رابطه جنسی بالا برد.

چند سال بعد ازدواج کردم با آدمی که دوستش داشتم، توقع لذتی رو داشتم که در وصف نگنجه. اما این چنین نبود، نمی‌دونم چرا. می‌تونم بگم توی همه‌ی این سال‌های با هم بودن و هم‌خوابگی فقط به اندازه انگشتان دستم به ارگاسم رسیدم، احساسی که آنقدر خوشایند بوده که هر دفعه به هوای همون حس راهی تخت‌خواب شدم ولی نشده. شاید ما بلد نیستیم، شاید من بلد نیستم، همسرم هرگز چیزی کم نذاشته، نقطه نقطه تنم رو که می‌دونه دوست دارم بوسیده و بوئیده ولی من بارها و بارها فقط اداش رو درآوردم. گاهی به خاطر اینکه عصبی شدم برای نرسیدن، گاهی خسته شدم و دلم خواسته سریع تموم شه و گاهی فقط به خاطر اون قبول کردم. همسرم از اون آدمهایی نیست که مجبورم کنه به داشتن رابطه و من هم آدمی نیستم که خجالت بکشم از درخواستش، اما باز هم فقط همراه بوده با یه حس خوب، نه حتی عالی، تمام این سال‌ها راضی از رابطه جنسیمون بودم، ولی به چیزی که می‌خواستم نرسیدم و هر بار تشنه‌تر شدم.

ولی یک چیزی رو خوب می‌دونم، من زمانی به ارگاسم می‌رسم که همسرم بیخ گوشم از عشق بگه، از دوست داشتنم، از اینکه از تن من لذت می‌بره، از اینکه گاهی خشن باشه و حتی الفاظ رکیک به کار ببره، ولی اون نه حرف‌های عاشقونه می‌زنه، نه خشونت به خرج می‌ده (چون فکر می‌کنه باعث آزارم می‌شه) و نه حرف زننده‌ای می‌زنه. تمام سال‌ها کنار هم بودیم ولی هنوز انگار پرده‌ای بینمون هست که برداشته نمی‌شه…

2 نظر برای “منو یاری کن

  1. شما هم دل بدید و به همسرتون بگید درخواست تون رو … پبشنهاد بدید … شاید او هم خوشش بیاد از تغییر در نوع ابراز احساسات … با همسرتون یک دل باشید… خاطره ی بار اول رو فراموش کنید تا بتونید به اونچه که در رابطه دوست دارید، برسید… یقینا» او نگران هست که مبادا تغییر در نوع رابطه شما رو اذیت کنه، خودتون هم اینو میدونید … شما شروع کنید … مطمئنا» او هم استقیال میکنه و دل به دل تون میده و اون حیایی که نباید در رابطه زناشویی وجود داشته باشه، از بین میره… زوج ها نباید در رابطه ی زناشویی از هم خجالت بکشند و شرم کنند… هنگام رابطه زناشویی دل بدید به همسرتون بعد میبینید که او جان میده براتون… احساس تون رو بی خجالت و رودروایسی بروز بدید💜 ببخشید جسارتم رو، اما فکر کردم شاید بتونم کمک کنم.

    لایک

    1. ممنونم از راهنماييتون، واقعا درسته كه توى روابط زناشويى نبايد حيائه باشه، شايد بايد قدم بزرگترى بردارم

      لایک

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.