رابطه مشکوک ارگاسم با جوراب پشمی

«رضایت جنسی»

غروب

تجربه‌ام می‌گوید وقتی یک روزی در جهان را به نام چیزی که یک سرش می‌رسد به زنان نام‌گذاری می‌کنند، یعنی آن چیز بخصوص یا جدی گرفته نمی‌شده یا نمی‌شود و یا نیاز به آموزش و اطلاع‌رسانی قوی دارد. روز جهانی ارگاسم زنان هم از این قاعده مستنثنا نیست. هشتم آگوست هر سال در روزهای گرم تابستان در اروپای مرکزی و در ماه مه در آمریکای لاتین یک روز به نام روز ارگاسم زنان نامگذاری شده. گویا در ابتدا مسئله در برزیل آغاز شده است و مردم در آمریکای لاتین بر همان قاعده قبلی در بهار آن را برگزار می‌کنند.

علت نامگذاری این روز آن است که بر اساس آمار درصد بسیار پایینی از زنان – چیزی حدود سی درصد یا کمی کمتر – به هنگام هم‌خوابی به ارگاسم می‌رسند و برگزارکنندگان این روز در جهان امیدوارند با یادآوری این نکته در افزایش آمار زنانی که به تجربه موفق ارگاسم می‌رسند موفق شوند. آنها تلاش خود را به کار می‌گیرند تا با ارائه آموزش‌های بیشتر و توجه آنها به بدنشان گامی مثبت در این زمینه بردارند و نتایج تلاش‌هایشان را در این روز به اطلاع جهان می‌رسانند.

پاسخ سوالاتی از قبیل اینکه «چرا زنان باید بدن خود را بشناسند»، «چه باید کرد تا به ارگاسم برسند»، «چرا نباید به آن تظاهر کنند» را می‌شود در مقالات و پژوهش‌های مفصلی که به لطف فعالان این عرصه در این زمینه منتشر می‌شود خواند. اما در یک پژوهش بامزه خواندم که پوشیدن جوراب پشمی احتمال رسیدن به ارگاسم را در زنان سی درصد بالا می‌برد.

فکر کنم آنها که هشتم آگوست را در چله تابستان به عنوان روز جهانی ارگاسم انتخاب کردند از چنین پژوهشی مطلع نبودند وگرنه این روز را به یکی از روزهای سرد ژانویه منتقل می کردند. آن وقت می‌شد با خیال راحت جوراب‌های پشمی‌مان را به پا کنیم…

7 نظر برای “رابطه مشکوک ارگاسم با جوراب پشمی

 1. جالب بود جوراب پشمی. لیکن حقیر! به تجربه همین رو پیدا کرده بودم و تایید میکنم که صحیح است! :)))

  لایک

  1. چه جالب، يعني بي اينكه بدونيد چنين موضوعي رو جوراب پشمي رو امتحان كرديد يا بعدا تصميم گرفتيد امتحانش كنيد؟ در هر صورت تجربه جالبي داشتيد…

   لایک

 2. درمطلب به شناخت و اگاهی تکید شده.پس اساسن جوراب نقطه ی دارد.این نیست که جوراب بپوشید درهم اغوشی سکس باید پاهای زن گرم باشد گرم نگهداشتن پاهای زن ونوازش و…..باعث رضایت. لذت از زن بودن و ارگاسم کامل می شود.موضوع فراتر ازاینهاست با یک خط نمی شود به ژرفای تمامیت رسید.

  لایک

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.